Ons Magazine Limburg April met Marcia Luyten

Deze week hebben onze leden het Ons Limburg Magazine voor april ontvangen. Alweer de derde uitgave dit jaar van ons nieuwe ledenblad. Hierin een mooi interview met Marcia Luyten, waarin ze vertelt over haar jeugd in Oostelijk Zuid-Limburg. Ook haar boek ‘Het geluk van Limburg’ komt uitgebreid aan bod. Het magazine biedt nog veel meer interessante artikelen, zeer de moeite waard om te lezen. Het komt elf keer per jaar uit.

Ons Magazine Limburg april 2023

Wilt u het graag elke maand thuisbezorgd krijgen? Word dan lid van een van onze afdelingen! Zeer de moeite waard en niet alleen vanwege het magazine, ook voor het omzien naar elkaar, de vele activiteiten binnen de afdelingen, de landelijke behartiging en het ledenvoordeel. Van harte welkom!

Lid worden