Jaaroverzicht 2020 in teken van corona

Het jaar 2020 ging voor KBO Limburg voortvarend van start met veel plannen en goede voornemens. We informeren onze afdelingen over de landelijke ontwikkelen, vertellen tegen ruim 50 afdelingen onze websiteplannen en trappen begin februari onder grote belangstelling ons nieuwe project Samen tegen eenzaamheid af. Een prettig begin van dit nieuwe jaar. Maar dan komt corona naar Nederland en naar Limburg. Voor we goed en wel weten wat er gebeurt, zitten we opeens allemaal thuis, kunnen we nauwelijks nog ergens heen en verliezen we vrijwel al onze sociale contacten. We weten niet wat ons overkomt!

Maar… we pakken ons ook bij elkaar en gaan kijken wat we wel kunnen doen. Dat geldt voor KBO Limburg, maar zeker ook voor onze afdelingen. Die bedenken van alles om contact te houden met de leden en om te zien naar elkaar. En zo kijken we samen hoe we er ook dit jaar kunnen zijn voor onze senioren. In dit jaaroverzicht doen we daar graag verslag van.

KBO Limburg Jaaroverzicht 2020